Výsledky V.Arko - Trophy 2015, Fotogalerie
Junioři, trať 9 km, 600 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 158 | Hladík Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:44:07 | 105,00 |
2 | MJ | 2 | 156 | Chrascina Marek | Tj Tž Třinec | 97 | 00:46:28 | 93,00 |
3 | MJ | 3 | 157 | Gaura Adam | TJ TŽ Třinec | 96 | 00:46:45 | 81,00 |
4 | MJ | 7 | 153 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:48:33 | 72,00 |
5 | MJ | 9 | 152 | Novotný Jakub | TJ Sokol Dlouhý | 98 | 00:49:33 | 66,00 |
6 | MJ | 19 | 155 | Czeczotka Marek | TJ TŽ Třinec | 98 | 00:56:36 | 60,00 |
7 | MJ | 23 | 151 | Křepela Vojtěch | Atletika Nové Město na Moravě | 97 | 01:00:15 | 57,00 |
8 | MJ | 25 | 154 | Srnský Daniel | Nové Město na Moravě | 97 | 01:06:55 | 54,00 |
Muži A, trať 13 km, 850 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Fejfar Ondřej | AK Kroměříž | 89 | 00:59:31 | 105,00 |
2 | MA | 2 | 3 | Janů Jan | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:59:45 | 93,00 |
3 | MA | 3 | 19 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 01:00:19 | 81,00 |
4 | MA | 4 | 18 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 01:00:53 | 72,00 |
5 | MA | 5 | 182 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 01:01:06 | 66,00 |
6 | MA | 6 | 184 | Dymák Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 87 | 01:01:38 | 60,00 |
7 | MA | 7 | 185 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 01:02:38 | 57,00 |
8 | MA | 8 | 6 | Hübl Radek | Run sport team | 88 | 01:02:45 | 54,00 |
9 | MA | 9 | 11 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 01:04:11 | 51,00 |
10 | MA | 10 | 16 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 01:06:03 | 48,00 |
11 | MA | 11 | 20 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 01:06:17 | 45,00 |
12 | MA | 13 | 9 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 01:07:35 | 42,00 |
13 | MA | 14 | 4 | Chloupel Adam | AC Jičín | 93 | 01:08:02 | 39,00 |
14 | MA | 16 | 8 | Berka Radim | AC Syner Turnov | 82 | 01:09:14 | 36,00 |
15 | MA | 17 | 5 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 01:09:28 | 33,00 |
16 | MA | 18 | 7 | Berka Martin | AC Syner Turnov | 85 | 01:13:38 | 30,00 |
17 | MA | 19 | 17 | Mareš Jiří | Ker Team | 87 | 01:14:43 | 27,00 |
18 | MA | 20 | 14 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 01:16:35 | 24,00 |
19 | MA | 21 | 13 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 01:17:03 | 21,00 |
20 | MA | 22 | 10 | Koudelka Lukáš | AK Drnovice | 83 | 01:20:20 | 18,00 |
21 | MA | 23 | 12 | Beneš Eduard | Nitra | 83 | 01:29:59 | - |
- | MA | - | 2 | Hladík Jaroslav | Hlinsko | 78 | DNF | - |
- | MA | - | 15 | Rosa Ondřej | VSK Univerzita Brno | 88 | DNF | - |
- | MA | - | 183 | Lukeš Petr | SSK Vítkovice | 92 | DNF | - |
- | MA | - | 186 | Kourek Lukáš | TJ Nové Město na Moravě | 88 | DNF | - |
Muži B, trať 13 km, 850 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 12 | 22 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 01:06:33 | 105,00 |
2 | MB | 15 | 21 | Žák Jiří | MK Seitl Ostrava | 71 | 01:08:59 | 93,00 |
Muži C, trať 9 km, 600 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 45 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 00:48:28 | 105,00 |
2 | MC | 16 | 44 | Vacarda Vladimír | Eleven run team | 59 | 00:52:48 | 93,00 |
3 | MC | 20 | 43 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:56:44 | 81,00 |
4 | MC | 21 | 46 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:57:26 | 72,00 |
5 | MC | 22 | 41 | Buchta Pavel | SK Nové Město na Moravě | 64 | 00:58:30 | 66,00 |
6 | MC | 24 | 42 | Valenta Michal | Prales Tužín | 62 | 01:06:14 | 60,00 |
Muži D, trať 5 km, 350 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 55 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:30:05 | 105,00 |
2 | MD | 9 | 57 | Královec Jiří | Mílaři Domažlice | 51 | 00:33:24 | 93,00 |
3 | MD | 10 | 52 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:33:56 | 81,00 |
4 | MD | 11 | 180 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 00:34:32 | 72,00 |
5 | MD | 16 | 53 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:36:24 | 66,00 |
6 | MD | 19 | 51 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:37:24 | 60,00 |
7 | MD | 20 | 58 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:37:54 | 57,00 |
8 | MD | 21 | 54 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:38:30 | 54,00 |
9 | MD | 26 | 56 | Šklíba Karel | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:49:06 | 51,00 |
Muži E, trať 5 km, 350 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 14 | 61 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:35:07 | 105,00 |
2 | ME | 15 | 63 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:35:21 | 93,00 |
3 | ME | 24 | 171 | Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 00:44:22 | 81,00 |
4 | ME | 27 | 62 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:56:33 | 72,00 |
Juniorky, trať 5 km, 350 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 167 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:25:31 | 105,00 |
2 | ZJ | 2 | 169 | Korvasová Tereza | USK Praha | 96 | 00:26:02 | 93,00 |
3 | ZJ | 3 | 165 | Maternová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 98 | 00:28:22 | 81,00 |
4 | ZJ | 4 | 164 | Homolková Hana | TJ Nové Město na Moravě | 96 | 00:29:54 | 72,00 |
5 | ZJ | 6 | 162 | Beshirová Carmen | AK Olymp Brno | 98 | 00:30:19 | 66,00 |
6 | ZJ | 7 | 163 | Vališová Martina | TJ Nové Město na Moravě | 96 | 00:30:35 | 60,00 |
7 | ZJ | 13 | 168 | Šuková Martina | TJ Sokol Kolín | 98 | 00:34:43 | 57,00 |
8 | ZJ | 17 | 166 | Poláčková Pavlína | AK Olymp Brno | 96 | 00:36:35 | 54,00 |
- | ZJ | - | 161 | Divišová Kateřina | AK SSK Vítkovice | 97 | DNF | - |
Ženy A, trať 9 km, 600 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 8 | 93 | Maršánová Lucie | TJ Nové Město na Moravě | 90 | 00:48:47 | 105,00 |
2 | ZA | 11 | 91 | Vnenčáková Soňa | AC Moravská Slávie Brno | 94 | 00:50:20 | - |
3 | ZA | 14 | 95 | Vajrychová Renata | AK Bílina | 92 | 00:51:48 | 93,00 |
4 | ZA | 15 | 96 | Zahálková Pavla | AC Škoda Plzeň | 89 | 00:52:15 | 81,00 |
5 | ZA | 17 | 94 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:53:19 | 72,00 |
- | ZA | - | 92 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | DNF | - |
Ženy B, trať 9 km, 600 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 84 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:48:01 | 105,00 |
2 | ZB | 5 | 87 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:48:22 | 93,00 |
3 | ZB | 10 | 83 | Rychnovská Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 75 | 00:49:38 | 81,00 |
4 | ZB | 12 | 86 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:50:49 | 72,00 |
5 | ZB | 13 | 81 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:51:18 | 66,00 |
6 | ZB | 18 | 82 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město na Moravě | 72 | 00:55:36 | 60,00 |
Ženy C, trať 5 km, 350 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 18 | 72 | Ottová Radka | Runsport team | 66 | 00:36:52 | 105,00 |
2 | ZC | 23 | 71 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:43:53 | 93,00 |
Ženy D, trať 5 km, 350 m převýšení
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 8 | 68 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:30:55 | 105,00 |
2 | ZD | 12 | 67 | Hynštová Marie | AK Drnovice | 57 | 00:34:35 | 93,00 |
3 | ZD | 22 | 69 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:39:21 | 81,00 |
4 | ZD | 25 | 66 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:46:07 | 72,00 |
Absolutní pořadí mužů
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Fejfar Ondřej | AK Kroměříž | 89 | 00:59:31 | 105,00 |
2 | MA | 2 | 3 | Janů Jan | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:59:45 | 93,00 |
3 | MA | 3 | 19 | Kučera Martin | VSK Univerzita Brno | 80 | 01:00:19 | 81,00 |
4 | MA | 4 | 18 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 01:00:53 | 72,00 |
5 | MA | 5 | 182 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 01:01:06 | 66,00 |
6 | MA | 6 | 184 | Dymák Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 87 | 01:01:38 | 60,00 |
7 | MA | 7 | 185 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 01:02:38 | 57,00 |
8 | MA | 8 | 6 | Hübl Radek | Run sport team | 88 | 01:02:45 | 54,00 |
9 | MA | 9 | 11 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 01:04:11 | 51,00 |
10 | MA | 10 | 16 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 01:06:03 | 48,00 |
11 | MA | 11 | 20 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 01:06:17 | 45,00 |
12 | MB | 12 | 22 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 01:06:33 | 42,00 |
13 | MA | 13 | 9 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 01:07:35 | 39,00 |
14 | MA | 14 | 4 | Chloupel Adam | AC Jičín | 93 | 01:08:02 | 36,00 |
15 | MB | 15 | 21 | Žák Jiří | MK Seitl Ostrava | 71 | 01:08:59 | 33,00 |
16 | MA | 16 | 8 | Berka Radim | AC Syner Turnov | 82 | 01:09:14 | 30,00 |
17 | MA | 17 | 5 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 01:09:28 | 27,00 |
18 | MA | 18 | 7 | Berka Martin | AC Syner Turnov | 85 | 01:13:38 | 24,00 |
19 | MA | 19 | 17 | Mareš Jiří | Ker Team | 87 | 01:14:43 | 21,00 |
20 | MA | 20 | 14 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 01:16:35 | 18,00 |
21 | MA | 21 | 13 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 01:17:03 | 15,00 |
22 | MA | 22 | 10 | Koudelka Lukáš | AK Drnovice | 83 | 01:20:20 | 12,00 |
Absolutní pořadí žen
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 84 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:48:01 | 105,00 |
2 | ZB | 5 | 87 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:48:22 | 93,00 |
3 | ZA | 8 | 93 | Maršánová Lucie | TJ Nové Město na Moravě | 90 | 00:48:47 | 81,00 |
4 | ZB | 10 | 83 | Rychnovská Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 75 | 00:49:38 | 72,00 |
5 | ZB | 12 | 86 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:50:49 | 66,00 |
6 | ZB | 13 | 81 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:51:18 | 60,00 |
7 | ZA | 14 | 95 | Vajrychová Renata | AK Bílina | 92 | 00:51:48 | 57,00 |
8 | ZA | 15 | 96 | Zahálková Pavla | AC Škoda Plzeň | 89 | 00:52:15 | 54,00 |
9 | ZA | 17 | 94 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:53:19 | 51,00 |
10 | ZB | 18 | 82 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město na Moravě | 72 | 00:55:36 | 48,00 |
http://iscarex.cz/fotogalerie/1543